UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeśli kos nie potrafi się zachować to powinien zostać "odseparowany". Nie potrafie zrozumieć ludzi, którzy w krzywdzie innych widzą przyjemność. Straszne!!! Proponuje coś z tym zrobić, bo pewnie za jakis czas zdarzy sie kolejny tragiczny wypadek.
kryniu