UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kurcze, a jeszcze ostatnio zamknęli nam Bałtycką... W środku dnia, o 13, 15, zawsze zimą można było zejść z pasażu na momencik ciepła ze szkła zaczerpnąć. Ostatnie bastiony meliniarstwa się sypią... A ty ojoj zaczerpnij, ale wzroku. Pozdrowienia dla stajej szlachty :))
Brukief