UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

cytuje "uważam za bardzo niebezpieczne pozostawienie go bez żadnej opieki ze strony milicji." jakiej MILICJI ????? BUEHEHHE TO CHYBA JAKIŚ STARY ARTYKUŁ , ALBO OSOBA ZE ŚREDNIOWIECZA ;) hehe

ojoj

Anuluj