UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tat,tak - jeszcze do połowy lat siedemdziesiątych Elbląg mieścił się w pierwszej trójce miast w Polsce o największym stopniu przestępczości - chyba po Żyradowie i Wołominie. Ale później założono tu ZOMO na Strażniczej i nieco się uspokoiło.
metalowie z Z.