UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tat,tak - jeszcze do połowy lat siedemdziesiątych Elbląg mieścił się w pierwszej trójce miast w Polsce o największym stopniu przestępczości - chyba po Żyradowie i Wołominie. Ale później założono tu ZOMO na Strażniczej i nieco się uspokoiło.

metalowie z Z.

Anuluj