UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chyba pomysł ten komuś nie odpowiadał. Dokładnie daty nie przypominam, ale chyba był to rok 1954, nałeżałem do aktywistów Związku Młodzieży Polskiej i przypominam pewną prelekcję w Powiatowym Komitecie PZPR (obecnie Urząd Skarbowy) na temat wypompowania wód Zalewu Wiślanego do Bałtyku. Pompy miały pochodzić ze Zwiazku Radzieckiego, a na mule po wodach Zalewu mieliśmy uprawiać ryż.Prelegent nie był z Elbląga lecz z Warszawy lub Gdańska Nikt z nas nie zastanawiał się w tamtych czasach nad realnością tego projektu.
Cimafiej