UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nigdy wiecej komuny????NIech nam zyje nasz jasnie swietobliwy komuinstyczny wodz SŁONINA!!!!!Na czesc krola hip hip hura hip hip hura hura hura hura!!!!!
Komu...
Nigdy wiecej komuny????NIech nam zyje nasz jasnie swietobliwy komuinstyczny wodz SŁONINA!!!!!Na czesc krola hip hip hura hip hip hura hura hura hura!!!!!
Komu...