UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nigdy wiecej komuny????NIech nam zyje nasz jasnie swietobliwy komuinstyczny wodz SŁONINA!!!!!Na czesc krola hip hip hura hip hip hura hura hura hura!!!!!

Komu...

Anuluj