UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powracam do roku 1956 i stanu mieszkań. Mieszkałem w tym roku na ul.Grottgera 58/3. Wprowadziliśmy się do bardzo ładnie wyremontowanego mieszkania, może dla tego, że były przeznaczone dla imigrantów z Francji. Wprowadzenie się lokatorów nastąpiło w 1948r. Jak sobie przpominam to o dewastacji w tych blokach nikt nie słyszał. O mieszkania lokatorzy dbali i to bardzo. Wyprowadziłem się w roku 1964, ale mieszkania były zadbane i są do dnia dzisiejszego. Niechlujstwo było na zewnatrz budynków i w okolicach ( hodowle; świń, kur, kaczek, nutrii, gołębi, nawet krowę ktoś miał ).

Cimafiej

Anuluj