UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wobec niechlujów winno się wyciągać najostrzejsze sankcje.. Kontrola społeczna elbląskich Komunalnych.. Warto o tym pomyśleć ~_~

rwel

Anuluj