UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wobec niechlujów winno się wyciągać najostrzejsze sankcje.. Kontrola społeczna elbląskich Komunalnych.. Warto o tym pomyśleć ~_~
rwel
Wobec niechlujów winno się wyciągać najostrzejsze sankcje.. Kontrola społeczna elbląskich Komunalnych.. Warto o tym pomyśleć ~_~
rwel