UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pewnie o rok 1949 i sprawę prześladowań/torturowania/ elbląskich inżynierow i robotników za rzekomy sabotaż na hali 20 w Zamechu
Pewnie o rok 1949 i sprawę prześladowań/torturowania/ elbląskich inżynierow i robotników za rzekomy sabotaż na hali 20 w Zamechu