UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pewnie o rok 1949 i sprawę prześladowań/torturowania/ elbląskich inżynierow i robotników za rzekomy sabotaż na hali 20 w Zamechu


Anuluj