UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pamiętam. Chodziłem wtedy do siódemki - portrety Rokosowskiego i Bieruta były obryzgane atramentem.
berenika
Pamiętam. Chodziłem wtedy do siódemki - portrety Rokosowskiego i Bieruta były obryzgane atramentem.
berenika