UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A gdzie trafiło więcej budulca do Gd. czy do Wa-wy? Z tego co czytałem ówczesne władze Gdańska sprowadziły do nas specjalne maszyny do mielenia cegieł :( Ale mamy to szczęście w nieszczęściu, że nie zreazliowali kolejnego planu, czyli budowy blokowiska na miejscu starego miasta jak w Malborku, więc możemy rekonstruować :) Ciekaw jestem czy mieszkańcy stolicy zdają sobie sprawę z tego jakim kosztem odbudowano ich "piękne" stare miasto i czy inforumje o tym jakiklwiek przewodnik :]


Anuluj