UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Dawnych gruzów" - już my wiemy gdzie ten "gruz" jest. Podobno wypalone kamienice na obecnym bulwarze i kościół Św. Anny stały do lat 60-tych, a potem zostały rozebrane cegła po cegle. Mam nadzieję, że zostaną one odbudowane...