UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Dawnych gruzów" - już my wiemy gdzie ten "gruz" jest. Podobno wypalone kamienice na obecnym bulwarze i kościół Św. Anny stały do lat 60-tych, a potem zostały rozebrane cegła po cegle. Mam nadzieję, że zostaną one odbudowane...


Anuluj