UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

oficjalne zabawy oficjalnymi zabawami, ale czasami zanim czlowiek doprosi sie o zgode na taka oficjalna zabawe to odechce sie wszystkiego. z reszta wypadki, bojki po naduzyciu trunkow i tym podobne maja miejsce wszedzie gdzie sa ludzie. a dzikie zabawy maja swoj dodatkowy urok nielegalnosci:)

Żuk

Anuluj