UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proponuję wszystkie stadiony zamienić na pastwiska. Będzie z tego większy pożytek , a i z kibolami nie będzie problemów
el
Proponuję wszystkie stadiony zamienić na pastwiska. Będzie z tego większy pożytek , a i z kibolami nie będzie problemów
el