UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzieki majster... wiec po pracy jak zwykle u mnie i flaszki czekaja. Wkoncu w tym jestesmy przodownikami pracy. A jakby mnie jutro znowu nie bylo, to znaczy ze sie za mocno przepracowalem wieczorem.

bumelant

Anuluj