UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzieki majster... wiec po pracy jak zwykle u mnie i flaszki czekaja. Wkoncu w tym jestesmy przodownikami pracy. A jakby mnie jutro znowu nie bylo, to znaczy ze sie za mocno przepracowalem wieczorem.
bumelant
Dzieki majster... wiec po pracy jak zwykle u mnie i flaszki czekaja. Wkoncu w tym jestesmy przodownikami pracy. A jakby mnie jutro znowu nie bylo, to znaczy ze sie za mocno przepracowalem wieczorem.
bumelant