UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oczywiscie wszysscy uwazaja ze byle jak zalatwiono odbudowe starego miasta, tu pije do klasyka DB. ALe np. w takim Malborku, ,czy Pasleku mamy za muramu staromiejskimi budynki - "pudelka od zapalek" i co malkontencie??

AntyDB

Anuluj