UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rozczulający jest ten artykuł. Nie jesteśmy jedyni, nie jesteśmy sami, nie tylko nasza generacja ma genialne pomysły. Ktoś już tu przed nami mieszkał - 50 lat temu, ale i 100, i 1000 lat temu. Jesteśmy - jeśli tylko zechcemy - kontynuatorami myśli i tradycji tego pięknego miejsca. I trudnego, z wielką historią. Więcej pokory,więcej wsłuchiwania się w to co już było. Co nie znaczy, że trzeba wiernie naśladować i kopiować, raczej inspirować się. - - - Myślę o kierunkach rozwoju tego miejsca, szczególnie tych związanych z wielką wodą, rozwoju jego turystyki i architektury, szczególnie staromiejskiej. Wiele tu jeszcze do zrobienia. A wszystko można zrobić na dwa sposoby: dobrze lub byle jak. Wybór należy do nas, ale jest jedno życie, szkoda go na bylejakość... Wszystkiego dobrego Elblągu na Twoje Dni., obojętnie czy to festyn wyborczy i inna koniunkturalna gra. Wszystkiego dobrego, moje miasto...

aneks

Anuluj