UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
no to mieli ludki problemy,tylko im pozazdroscic a "kioskarza" z kiosku nr 38 serdecznie pozdrawiam,jesli jeszcze zyje :)
no to mieli ludki problemy,tylko im pozazdroscic a "kioskarza" z kiosku nr 38 serdecznie pozdrawiam,jesli jeszcze zyje :)