UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

no to mieli ludki problemy,tylko im pozazdroscic a "kioskarza" z kiosku nr 38 serdecznie pozdrawiam,jesli jeszcze zyje :)


Anuluj