UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wiekszosc mlodych i uzdolnionych zabiera gdansk, reszte mlodych mniej uzdolnionych jedzie szorowac toalety w UK, a panowie w trzech paskach zostaja w Elblagu... a rodzynki... oni juz dawno wyemigrowali z Elblaga.

PoludniePolski

Anuluj