UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wiekszosc mlodych i uzdolnionych zabiera gdansk, reszte mlodych mniej uzdolnionych jedzie szorowac toalety w UK, a panowie w trzech paskach zostaja w Elblagu... a rodzynki... oni juz dawno wyemigrowali z Elblaga.
PoludniePolski