UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy zna ktoś trasy tych linii, ja wiem że 5 na Kamienną jeździła aż do 1985 roku. A 4 na Obrońców zlikwidowali na jakiś czas aby potem przywrócić ją na innej trasie do Agrikola zamiast zlikwodowanego tramwaju.

slonik

Anuluj