UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy zna ktoś trasy tych linii, ja wiem że 5 na Kamienną jeździła aż do 1985 roku. A 4 na Obrońców zlikwidowali na jakiś czas aby potem przywrócić ją na innej trasie do Agrikola zamiast zlikwodowanego tramwaju.
slonik