UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jest kilka czystych z klimą ale głównie na tel i po wcześniejszym uzgodnieniu warunków z dyspozytorką.Najgorsze te z postoju.

mm

Anuluj