UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jest kilka czystych z klimą ale głównie na tel i po wcześniejszym uzgodnieniu warunków z dyspozytorką.Najgorsze te z postoju.
mm
Jest kilka czystych z klimą ale głównie na tel i po wcześniejszym uzgodnieniu warunków z dyspozytorką.Najgorsze te z postoju.
mm