UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzisiaj zawód taksówkarza umiera śmiercią naturalną. Ale jak tu wsiąść do jakiegoś rzęcha o nazwie "Polonez", czy 25. letniego niemieckiego gruchota, którego właściciel (niezbyt dokładnie umyty) śmierdzi do oporu marnymi papierosami, które PALI W TAXI!!! Toż to o pomstę do nieba woła! Za parę lat będzie kilkanaście taksówek i bedą to kilkuletnie VW, czy Mercedesy, inne barachło się doszczętnie wykruszy. Zresztą zrzeszenia taksówkarskie wprowadzą obostrzenia co do marek samochodów, które można będzie rejestrować na TAXI.

eks-złotówa

Anuluj