UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a teraz to taksowkarze powinni placic za to ze ich nie ma na postoju choc to sie nie zdarza oj ciezki ich los
podpisek
a teraz to taksowkarze powinni placic za to ze ich nie ma na postoju choc to sie nie zdarza oj ciezki ich los
podpisek