UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzieci powinny uczyć się współpracy ze sobą, z różnymi paniami, bo w życiu dorosłym będą musiały sprostać wielu wyzwaniom. Lepiej mieć dwóch dobrych terapeutów czy jednego?
Dzieci powinny uczyć się współpracy ze sobą, z różnymi paniami, bo w życiu dorosłym będą musiały sprostać wielu wyzwaniom. Lepiej mieć dwóch dobrych terapeutów czy jednego?