UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zmienilo sie albo sie zmieni. Kiedys nie mozna bylo w dni wyplat, teraz nie bedzie mozna w niedziele! Polowa ludzi przestanie chodzic do kosciola, no bop zawsze po mszy mozna bylo zajsc na piwko a dziecie na lody.

lejek

Anuluj