UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zmienilo sie albo sie zmieni. Kiedys nie mozna bylo w dni wyplat, teraz nie bedzie mozna w niedziele! Polowa ludzi przestanie chodzic do kosciola, no bop zawsze po mszy mozna bylo zajsc na piwko a dziecie na lody.
lejek