UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oj, zmieniło się, zmieniło! Większy odsetek proletariatu dostaje wypłatę przelewem na konto. Biedne, zapracowane bankomaty ;-)

Casus71

Anuluj