UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oj, zmieniło się, zmieniło! Większy odsetek proletariatu dostaje wypłatę przelewem na konto. Biedne, zapracowane bankomaty ;-)
Casus71
Oj, zmieniło się, zmieniło! Większy odsetek proletariatu dostaje wypłatę przelewem na konto. Biedne, zapracowane bankomaty ;-)
Casus71