UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
widocznie komus nie podobal sie komentarz osoby ktora swiadczyla o pewnych dziwnych zjawiskach w szkolnictwie elblaskim , to cenzura wyciela to. Dobrze ze mam wydruk, Ciekawe na czyje zyczenie ten post zniknal . Pozdrawiam cenzorow portelu
swiadekswiadkow