UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

widocznie komus nie podobal sie komentarz osoby ktora swiadczyla o pewnych dziwnych zjawiskach w szkolnictwie elblaskim , to cenzura wyciela to. Dobrze ze mam wydruk, Ciekawe na czyje zyczenie ten post zniknal . Pozdrawiam cenzorow portelu

swiadekswiadkow

Anuluj