UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jest bardzo istotna informacja. Już 50 lat temu widziano potrzebę wyższej uczelni rolniczej w Elblągu. I nie trzeba było uzasadniać dlaczego. Elbląg był zniszczony, zaniedbany i opuszczony przez wszystkich. Więc uczelni rolnicza powstała .... tam gdzie laski, piaski i szuwary, czyli w Olsztynie. Już wówczas mówiono, że "po odbudowaniu Elblaga" zostanie tu przeniesiona. I co ? Na dobrą sprawę nie mamy do dzisiaj żadnej uczelni o rolniczym profilu w Elblągu!
Klotyl.