UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@KapitanSzyderca - Przyjacielu nikt nie mówi że było lżej i gardzi że technika poszła do przodu bo na tym świat zbudowany jest tak było i tak będzie. Nie wasze pokolenie wymyśliło internet i smartfony tylko ci ze szkołą i doświadczeniem a tu nie widzę byś tym błysnął po oprócz grubiaństwa. Skoro nie było na pralkę to zapewniam że i na furmankę, tylko co tym porównaniem chciałbyś osiągnąć. Ja wychowałem córke, jest dyplomowana pielęgniarka w Norwegii i wie co znaczy praca ! Nie odleciałem w kosmos tylko jestem na bieżąco w rozwijającym się świecie i znam codzienne wyzwania także młodych. Mam życiowa mądrość i prawo porównania a ty po za chamstwem nic ! Ja pracowałem w 10 państwach, mimo że dzieciństwo spędziłem na wsi bez furmanki i gospodarstwa bo ojciec też był mistrzem budownictwa. Tu nie oto chodzi że ktoś chce porównywać by było jak kiedyś bo nic nie będzie jak było, życie też się każdemu kończy. Dobrze że są mądrzy uczeni co zmieniają technologie i zwyczaje, problem w tym że trzeba umieć sobie samemu dać radę a nie czekać na darmową kasę. Nie warto się spierać tylko wyciągnąć wniosek od tzw. życiowej mądrości która pomoże a nie zaszkodzi.
int