UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pewnie w tym samym czasie gdy Gdańsk i Warszawa zadośćuczynią Elblagowi za ubogacenie tych miast przez elbląska cegłę i elementy starej architektury zdobiące gdańską starówkę czyli nigdy.
Pewnie w tym samym czasie gdy Gdańsk i Warszawa zadośćuczynią Elblagowi za ubogacenie tych miast przez elbląska cegłę i elementy starej architektury zdobiące gdańską starówkę czyli nigdy.