UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pewnie w tym samym czasie gdy Gdańsk i Warszawa zadośćuczynią Elblagowi za ubogacenie tych miast przez elbląska cegłę i elementy starej architektury zdobiące gdańską starówkę czyli nigdy.


Anuluj