UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Bibis - Czego się ciągle czepiacie tych kobiet, pijaczyny zafajdane, geniusze kółka, robicie kilkaset % więcej wypadków po pijaku od kobiet I o co jeszcze Wam chodzi, chcecie być lepsi ? w czym, ?.... tankowaniu, bełkotaniu czy leczeniu kaca..... Madzia od chwiejnego...

Tadzia.

Anuluj