UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No jak to czego, że Put-in wjechał. Przecież premier mówił, że to nadejdzie w ciągu kilku miesięcy. Weekend ładny i ciepły, to była świetna okazja.

put_in

Anuluj