UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Acme Crew - Po pierwsze to Olimpia nie ma prezesa tylko coś co pełni jego obowiązki, a po drugie zawsze można było postawić też na Jarosława Talika👌

Kolega Baya

Anuluj