UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Olimpia bierze wszystko co gdzie indziej za słabe jest, nie ma swojego planu ambicji Gdzie indziej nie nadają się to Olimpia weźmie, z orlika nie biorą

Arek 14

Anuluj