UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Olimpia bierze wszystko co gdzie indziej za słabe jest, nie ma swojego planu ambicji Gdzie indziej nie nadają się to Olimpia weźmie, z orlika nie biorą
Arek 14
Olimpia bierze wszystko co gdzie indziej za słabe jest, nie ma swojego planu ambicji Gdzie indziej nie nadają się to Olimpia weźmie, z orlika nie biorą
Arek 14