UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najzabawniejsze jest to, że niektórzy od lat piszą te same komentarze o upadku Elbląga, a kolejne budżety są rozliczane pozytywnie. Krytyka jest potrzebna, ale wieczne marudzenie nie jest programem dla miasta. Na szczęście absolutorium przyznają radni, a nie sekcja komentarzy.

R.W.

Anuluj