UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najzabawniejsze jest to, że niektórzy od lat piszą te same komentarze o upadku Elbląga, a kolejne budżety są rozliczane pozytywnie. Krytyka jest potrzebna, ale wieczne marudzenie nie jest programem dla miasta. Na szczęście absolutorium przyznają radni, a nie sekcja komentarzy.
R.W.