UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

II absolutorium za przejazd torowotramwajowosamochodowy na Dąbka / Odrodzenia/ Ogólna. Jeżdżę tam kilka razy dziennie i za każdym razem jestem ZA.


Anuluj