UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
II absolutorium za przejazd torowotramwajowosamochodowy na Dąbka / Odrodzenia/ Ogólna. Jeżdżę tam kilka razy dziennie i za każdym razem jestem ZA.
II absolutorium za przejazd torowotramwajowosamochodowy na Dąbka / Odrodzenia/ Ogólna. Jeżdżę tam kilka razy dziennie i za każdym razem jestem ZA.