UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten prezydent to taki II Elbląski biskup jaki on dobry jest takiego biskupa tz prezydenta to my jeszcze nie mieli.
Horacy jam .
Ten prezydent to taki II Elbląski biskup jaki on dobry jest takiego biskupa tz prezydenta to my jeszcze nie mieli.
Horacy jam .