UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Komunikacja miejska leży i nie ma niestety perspektyw dla młodych. Jedyny zakład pracy duzy to urząd miejski.
Komunikacja miejska leży i nie ma niestety perspektyw dla młodych. Jedyny zakład pracy duzy to urząd miejski.