UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
MDK jest od zawsze, jako dziecko uczęszczałam na zajęcia do MDK ul. Bema, nadal w tym miejscu jest ta placówka nic się nie zmieniło od 40 lat, drugi dom jest na Warszawskiej, wystarczy śledzić lokalne media i nie potrzebna jest dodatkowa promocja miejskich placówek,
eelle