UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@PolnyMak - Może daj jej szansę ? Moim zdaniem nie ma nic złego w jasełkach jeśli dzieci je lubią. To nie jest instytucja dla malkontentów i defetystów ale dla dzieci i młodzieży Dotarło ????
MariuszLewandowski-Fc