UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@PolnyMak - Może daj jej szansę ? Moim zdaniem nie ma nic złego w jasełkach jeśli dzieci je lubią. To nie jest instytucja dla malkontentów i defetystów ale dla dzieci i młodzieży Dotarło ????

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj