UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@???.! - MDK to głównie młodsze dzieci więc nie rób z siebie pajaca. nowej dyrektorki na to czym ma być i czym się zajmować. Ale najważniejsze nie są plany ale realizacja potrzeb dzieci i rodziców. Jedną z ról MDK jest zagospodarowanie czasu i animacja czasu właśnie dla dzieci 8-12 lat bo potem to już dzieciom czasu na zabawę brakuje. MDK ma zastępować upadający system klasowo - szkolny i mieszać środowiska i sprawić żeby szkoły zamiast ze sobą konkurować - współpracowały. Pani Lichacz nawet współpraca ze Światowidem nie bardzo wychodziła ale to chyba kwestia jej problemów z "Szalonymi Małolatami" i swoistej walki o markę. Zafiksowana na tańcu ale w tej specjalności - spec. Miejmy nadzieje że obejmie sekcja taneczną i dalej będzie piastowała "Diamenty" nie zajmując się już budżetami biurokracją i tysiącem bzdetów niepotrzebnych artyście a niezbędnych urzędnikowi. Ale skoro dochodzi do zmiany to warto postarać się żeby była korzystna i dla miasta i dla instytucji i dla obu Pań.
MariuszLewandowski-Fc