UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z przedszkola do kultury, pani Moniko co to za bzdury, najpierw ele mele dudki, teraz będzie z młodzieżą zabawa, czy to gospodarz malutki, czy ratusz ten awans zamawia?

???.!

Anuluj