UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Adamie niech Pan wraca na ławkę trenerską do Olimpii, bo co to za klub co w tej chwili jest bez Prezesa i bez Trenera.. !
Panie Adamie niech Pan wraca na ławkę trenerską do Olimpii, bo co to za klub co w tej chwili jest bez Prezesa i bez Trenera.. !