UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszystkie inwestycje omijają Elbląg. Wiadomo ze olsztyn buduje wszystko od nowa bo gawno mieli. Pytam posłów jak długo miasto 130 tys Elbląg będzie traktowane jak wieś. Muszą tu być inwestycje i pieniądze a Żuławy powinny być połączone w całość.


Anuluj