UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech ci pseudo-politycy zasubują sobie na początek kanał WOLNE RZEKI na YT - zanim zabiorą się za "zarządzanie" w swoim stylu naszym strategicznym już zasobem, jakim stała się WODA. Niech przestaną walczyć z naszą produkcją ENERGII - także już walutą w nowoczesnym świecie... jak się ma straszenie przez naszego Helmuta "wojną w przeciągu kilku miesięcy" do walki rządu z produkcją i magazynowaniem ENERGII przez Polaków? :o

2084

Anuluj