UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jest coś takiego jak "mądrość etapu" - im szybciej to zrozumiemy tym lepiej. Im szybciej tubylcy zrozumieją, że wystarczy już ponad 30 lat z hamulcem ręcznym w postaci "resortowych" polityków i ich dzieci we wszelkich zarządach, mediach.... i w końcu zaczną głosować poważnie na prawo -to akurat właśnie "mądrość etapu", wcześniej można było i na "lewo", zresztą to nie miało większego znaczenia - dziś cała Europa niby się budzi i zaczyna jarzyć, że ktoś ich konkretnie zasabotował pchając tu rozwalaczy ich spokojnego życia... Polska musi wyprzedzić ten trend. W tych kadencjach -dzięki naszym kochanym migrantom i temu co robią- w większości krajów wygra ultra prawica. W tej chwili tylko to oznacza konkretną politykę migracyjną, liberalizację systemu podatkowego, likwidację ton bzdurnych regulacji i przepisów duszących przedsiębiorczość w Polsce jak i EU... a poza tym, jak widać po raz kolejny, tradycyjnie - politycy POPiSLDPSL znów pokazali co potrafią; ) - od dawna powtarzam, że NFZ, służba zdrowia do SCAM, w którym można przeprać KAŻDĄ ilość pieniędzy - te salki VIP dla rodzin POlityków to już tylko kwiatek do kożucha... swoją drogą - podobnie to wyglądało w PRL :) nawet mieli swoje sklepy "dla swoich"; )... także - dajcie tym torfowym dziadkom już pójść na emeryturę... i to taką mniejszą od średniej ubeckiej; )
WolneMedia