UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja nie rozumiem jak kazdy moze oceniac szkole po jednej osobie !! rozumiem jest to dyrektor .. ale nauczyciele sie staraja nas czegos nauczyc i nie jest im latwo .. uczniowie tez sie staraja !! a teraz co ?... wszyscy maja ponosic wine i miec swietna opinie ? .. ja sie ciesze ze jestem w tej szkole bo chodze by cos w przyszlosci osiagnac .. nie obchodzi mnie co mowia inny .. tymbardziej ze nie chodza do tej szkoly a sie wypowiadaja !!:/ ...
UczennicaZSTH!!