UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Teraz to już za późno. Teraz to wypłaćcie odszkodowania mieszkańcom, za zniszczenia w kwocie równej wartości mieszkania, aby mogli się przeprowadzić w inne miejsce. Dziękuje, żegnam ozięble.

Poniatoski Czeci Waza

Anuluj