UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teraz to już za późno. Teraz to wypłaćcie odszkodowania mieszkańcom, za zniszczenia w kwocie równej wartości mieszkania, aby mogli się przeprowadzić w inne miejsce. Dziękuje, żegnam ozięble.
Poniatoski Czeci Waza