UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może by w końcu zaczęli utrzymywać kanalizację deszczową w dobrym stanie Epewik pobiera podatki od deszczu i nic nie robi z tą siecią Nigdy nie widziałem żeby czyścili deszczówkę Działają tylko wtedy gdy woda podmyje jezdnię i coś się zwawali
Lemur