UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może by w końcu zaczęli utrzymywać kanalizację deszczową w dobrym stanie Epewik pobiera podatki od deszczu i nic nie robi z tą siecią Nigdy nie widziałem żeby czyścili deszczówkę Działają tylko wtedy gdy woda podmyje jezdnię i coś się zwawali

Lemur

Anuluj