UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@werty - Basen odkryty jest w średniowysokiej części miasta - i sam sobie nie poradzi. Chodzi o system zbiorników i kanały retenycyjne oraz odbiór wody przez Rzekę Elblag a potem Zalew Wiślany. System kanalizacji deszczowej ale o dużo większej przepustowości niż ten obecnie.
MariuszLewandowski-Fc