UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@werty - Basen odkryty jest w średniowysokiej części miasta - i sam sobie nie poradzi. Chodzi o system zbiorników i kanały retenycyjne oraz odbiór wody przez Rzekę Elblag a potem Zalew Wiślany. System kanalizacji deszczowej ale o dużo większej przepustowości niż ten obecnie.

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj